Forum neurologiczne » Choroby otępienne, zaburzenia pamięci i koncentracji » Zaniki pamięci, trzęsą mi się ręce i głowa

Zaniki pamięci, trzęsą mi się ręce i głowa

Moj problem polega na tym ze mam zaniki pamieci , trzesa mi sie rece i glowa . nie pamientam co mowilam poprzedniego dnia , klade cos a puzniej zapominam gdzie jest nie pamientam imion kolerzanek choc znamy sie bardzo dlugo coraz czesciej mi sie to zdarza odkat pamientam mieszkam w malym miescie nie moge zapamientac ulic, rozkladu jazdy autobusow chodz jezdze nimi co dziennie mam problemy z trafieniem do roznych miesc w ktorych bylam juz z kilka razy i powinnam znac droge , mam chwile dezorientacji wtedy musze stanac i rozejzec sie dookola bo nie mam zielonego pojecia jak z sklepu trafic do domu .
w domu wszyscy musza muwic do mnie z kilka razy bo zapominam , a puzniej sie z nimi kluce ze nic do mnie nie mowili
nie pamientam nic z pszeszlosci . dretwieja mi palce u rak i czesto boli mnie serce , a naj dziwniejsze jat to ze ostatnio zapomnialam jak nazywa sie moj przyjaciel i po prostu zapomnialam o przyjaciolce caly czas sie ucze pamietam gora jeden dzien a puzniej nic jakbym sie wcale nie uczyla .
czasami jak z kims rozmawiam zapominam slow nie wiem co powiedziec
tak jakbym zapominala jezyk . uczylam sie 2 lata niemieckiego i nawet dobrze mi szlo przyjechalismy spowrotem do polski i tydzien wystarczyl zebym zapomniala wszystkiego czego uczylam sie tak pilnie przez te dwa lata na najgorsze jest to ze mam dopiero 15 Lat i nie wiem co mam robic i dlaczego tak jest .

Patrycja 2011-08-04, 22:33

Jest to na pewno wskazanie do wizyty u neurologa. W wieku 15 lat nie powinny występować tego typu zaburzenia, a sugerują zespół otępienny. Dlatego wymagana jest dokładna diagnostyka.

neuron 2011-11-07, 21:24