Forum neurologiczne » Choroby otępienne, zaburzenia pamięci i koncentracji » Zaburzenia koncentracji, pamięci i równowagi oraz otępienie emocjonalne

Zaburzenia koncentracji, pamięci i równowagi oraz otępienie emocjonalne

Od ponad 2 lat czuje sie coraz gorzej... Mam problemy z koncentracja pamiecia krotkotrwala, dlugotrwala... Nie pamietam nieraz tego co dzialo sie wczoraj... Mam problemy z codziennymi czynnosciami typu wiazanie butow nieraz problemy z rownowaga. Jedyne co czuje do lęk i otepienie.... Ciezka glowa. Potrafie uwierzyc w historyjki wyssane z palca jestem taki naiwny i *glupi* Nie odczuwam przyjemnosci radosci tesknoty milosci... Nie potrafie kochac gniewac sie na kogos denerwowac obrazac.... Nie czuje ze zyje a istnieje Jednak najgorsze jest otepienie. Wystepuje ono codziennie i jest silne.. Dzisiaj np jadac na cmentarz nie wiedzialem ktora droga bedzie najszybsza mam problemy z takimi prostymi czynnosciami wymagajacymi logicznego myslenia...

Anonim 2011-06-05, 23:30

Należy przede wszystkim skontaktować się z neurologiem osobiście, po wykonaniu badania neurologicznego należy rozważyć konieczność wykonania badań obrazowych głowy, a także diagnostykę otępienia.

neuron 2011-06-12, 20:27

Robilem tomografie glowy wyszlo wszystko wporzadku co to moze byc?

Anonim 2011-06-13, 13:17

Mam to samo co ty .... niestety . U mnie te objawy nasilają się od niedawna coraz bardziej , z tego co widze u CIebie jest nieco gorzej
ale myśle ze masz to co ja i niedlugo rownierz bede mial klopoty z wykonywaniem podstawowych czynności . No cóż... bylem u roznych lekarzy , zaden nie potrafil wystawic diagnozy wnioskujac na wlasnym doswiadczeniu i obserwacji , co mnie niepokoi . Pozostał mi jeszcze neurlog.... zobaczymy jak to będzie ;) .

Pozdrawiam

Michal 2011-10-14, 15:11