Forum neurologiczne » Choroby otępienne, zaburzenia pamięci i koncentracji » Skutki uboczne stosowania Ginkofar Forte przy problemach z pamięcią

Skutki uboczne stosowania Ginkofar Forte przy problemach z pamięcią

Ostatnio zauważyłem u siebie pewne problemy z pamięcią. Szczególnie przed sesją, kiedy to trzeba zapamiętać dużo informacji. Znajomy polecił mi Ginkofar Forte (główny jego składnik to miłorząb japoński). Czy preparat ma jakieś skutki uboczne? Czy to mi pomoże w polepszeniu jakości uczenia się?














Taki1 2011-02-04, 20:35

Można stosować Ginkofar lub preparaty typu Sesja zawierające także magnez. Jeśli stosuje je Pan zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce, działania uboczne nie powinny występować (np. ból głowy).

neuron 2011-02-05, 10:13

Stosuje z przerwami od wielu lat ,wczesniej bralem mniejsza dawke ,ale od jakiegos czasu nabrzmiewaly mi nogi ,stopy ,szczegolnie jedna,bylem u kilku lekarzy ,nawet naczyniowca ,nikt nie postawil jednoznacznej diagnozy (jeden orzekl ze jedna puchnie bo utykam (po zerwaniu wiazadel ) na ta druga ).Odkad biore 120mig.z moimi nogami jest duzo lepiej ,biore mniej nadcisnieniowych a efekt jest jak wyzej .

ed 2017-11-08, 13:45