Rozpoznanie grzybicy ogólnoustrojowej

Od ponad 2 lat zauważam u siebie różne objawy. Zaczęło się grzybicy pochwy podczas ciąży. Mój lekarz ginekolog stwierdził, że w tym okresie organizm jest podatny na rozwój grzybicy i zaniechał leczenia. Zakażenia powtarzają się co 2, 3 miesiące od tamtego czasu do dzisiaj. Doszły problemy z układem pokarmowym, przypominało to hemoroidy ale nigdy nie potwierdziłam tego u lekarza. Objawy same ustąpiły. Następnie układ moczowy. Miałam robione badania moczu (kilka razy) oraz usg brzucha z podejrzeniem kamicy nerkowej. Wykryto bakterię E.Coli na którą byłam leczona, duże ilości śluzu oraz kryształy szczawianu. Usg wykazało jedynie niewielkiego mięśniaka w macicy. Do tej pory odczuwam dolegliwości (głównie częste oddawanie moczu oraz niewielki ból w podbrzuszu podczas). Najbardziej dokuczliwe jest jednak pogorszenie się pamięci, koncentracji, otępienie. Nie potrafię się wysłowić, logicznie myśleć, liczyć, czytać ze zrozumieniem, nie nadążam za tokiem rozumowania rozmówcy, nie kojarzę faktów. Przeszkadza mi to w kontaktach z innymi, nauce oraz pracy. Często też jestem poirytowana, nerwowa, mam zmienne nastroje, łatwo płaczę. Mam objawy depresji. Byłam u kilku lekarzy, o grzybicę ogólnoustrojową pytałam 2, od internistki usłyszałam, że to się zdarza tylko po chemioterapii itp, od ginekologa, że jest to możliwe ale laboratoria nie są w stanie tego wykryć. Stwierdził, że mogło być gorzej. Czuję się bezradna.

Joanna 2014-01-03, 22:40

Mialm cos podobnego, przyczyna byly chlamydie. Mialam stan zapalny w jajniku potem wysiadly mi nerki i watroba. Leczylam sie ok 8 lat przedeszystkim doksycyklina i lekami przeciwgrzybiczymi. Otepienie moze byc z powodu jej zlego funkcjonowania, na to jest - hepatil - jego glowny skladnik jest stosowany w szpitalch w spiacze watrobowej, w kazdym razie oczyszcza organizm.
Moge polecic takze - Revitum S.A. Centrum Diagnostyki Organizmu w Poznaniu. No i zrobic badanie na chlamydie i grzyby.
Jest tez metoda oczyszczania dr Gersona.
Zycze ZDROWIA

Barbara 2014-01-07, 19:06