Chwilowa utrata świadomości

Witam serdecznie ,pisze w sprawie mojej mamy .Mama ma 60 lat ,wcześniej miewała lekkie zawroty głowy ,ból i kucie w oczach.Ma słabe oczy ,zaczełą nosić okulary.Często też miewa kołotania serca ,miała podwyższony poziom cholestreroru,ale już się jej obniżył.Ciśnienie krwi co jakiś czas ma podwyżony ,ale ostatnio ma ciśnienie w normie,np 134/86. Od przed wczoraj ma dziwne objawy ,stała patrzała się na coś i spojrzała w okno ,i nagle ciemno przed oczami ,chwilowe utrata świadomości ,i przedstawił jej się obraz w głowie z filmu który oglądała dzień wcześniej.Takie coś dostała na drugi dzień ,siedziała w autobusie ,nagle ciemno w oczach ,i obraz postaci z filmu.Chiałabym dowiedzieć się co może być przyczyną ,gdzie z tym iśc?proszę o jakie kolwiek informacje .Bardzo się marwie o mame.

Patrycja 2012-09-28, 18:49

Zdarzyło mi się raz, że jadąc autobusem nagle utraciłam świadomość. Po prostu w pewnym momencie wjeżdżając na 1 przystanek zakręciło mi się w głowie, zaczęło ciemnieć przed oczami, przestałam słyszeć i w ogóle czułam taką pustkę, zero kontaktu z otaczającym światem. Dopiero na 3 przystanku wszystko stopniowo powracało. Nie pamiętam momentu, w którym przejeżdżałam przez 2 przystanek. Wspomnę tylko, że tamtego dnia było dosyć gorąco, a w autobusie zero miejsc siedzących. Czy mogło to być właśnie spowodowane tym upałem?

Patrycja 2013-08-28, 21:42