Choroba Alzheimera u młodej osoby

U mojej 33 letniej córki na podstawie badania krwi stwierdzono istnienie genu, który odpowiada za wczesną rodzinną postać choroby Alzheimera. Ojciec zmarły w wieku 32 lat przekazał ten gen córce. W tej chwili tj. po około 4 latach od pojawienia się pierwszych niepokojących objawów związanych z pogarszającą się pamięcią świeżą , córka nie mówi, nie chodzi,jest całkowicie niepełnosprawna. Jakkolwiek jest to straszna tragedia szukam kontaktu z rodzicami, którzy mają też podobnie chore dzieci,choć już dorosłe, a jednak dzieci. Wiem,że jest to bardzo nieliczna grupa młodych.

Eliza 2013-01-31, 23:31

Moje rodzinie jest ta choroba moja siostra i moi bracia nie żyją zmarli gdy mieli trochę po 30 rokiem ta chorobę dziedziczymy po stronie mojego taty nam też się wydawało ze ta choroba jest tylko w naszej rodzinie ale niestety brat mojego taty tez przekazać gen tej choroby swoim dzieci teraz chorują i odchodzą tez są bardzo młodzi tak to bardzo wielka tragedia dla rodziców życzę pani dużo siły i wiary jola

jolanta 2013-02-06, 13:21

Pani Jolu, chciałabym więcej wiedzieć na temat przebiegu tej choroby. Chciałabym bardzo skontaktować się z panią drogą e-mailową. Bardzo mi na tym zależy, jeżeli pani jeszcze zajrzy na tę stronę.

Eliza 2013-02-10, 22:28