Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Złe ocenianie odległości, częste upadki

Złe ocenianie odległości, częste upadki

Witam.
Nazywam się Anna i mam 23 lata. Nie wiedziałam do końca, w którym dziale umieść swoje pytanie, więc jeśli się pomyliłam to przepraszam z góry.
Od wielu miesięcy (lat?), cięzko stwierdzić ile, mam dziwne objawy, na poczatku sądziłam że to moja niezdarność. Miałam problemy z trafieniem w drzwi, zdawało mi się że są w innym miejscu, a prawie zawsze uderzałam biodrem lub ramieniem o framugę, to samo tyczy się wszystkich przedmiotów, nagminnie się potykałam. Ostatnio zaczęło się to nasilać, w ciągu ostatnich trzech dni dwa razy upadłam wracając do domu. Skutkuje to tym, że jestem BEZ PRZERWY posiniaczona - posiniaczone ręce, nogi, biodra, teraz również pośladki! Co najdziwniejsze, rzadko miewam zawroty głowy, nie mdlałam od wielu lat. Po prostu mam wrażenie, jakby mój mózg mylnie oceniał odległości.
Proszę o poradę, gdyż przebywam aktualnie za granicą i nie mam możliwości by zobaczyć się z lekarzem, chciałabym najpierw zasięgnąć rady przez internet i przede wszystkim dowiedzieć się czy warto rzucać pracę i decydować się na kosztowny wyjazd do Polski..
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.

Anna 2012-07-16, 14:56

Niestety mam taki sam problem. Gdzie szukać pomocy?

Ewa 2014-07-28, 22:59