Forum neurologiczne » Neurologia » Zespół odruchowej dystrofii współczólnej

Zespół odruchowej dystrofii współczólnej

Szukam kontaktu z osobami które cierpią na to schorzenie. U mnie powstało ono po urazie barku przez pociągnięcie . Przez 5 lat leczono mnie na kregosłup szyjny , w którym tak naprawdę były tylko niewielkie zmiany. A ja ciągle bardzo cierpiałam i nie pomagały żadne leki przeciwbólowe. Teraz jestem po 2 zabiegach neurochirurgicznych, odbarczenia nerwu potylicznego i rewizji splotu barkowego. Ból głowy ustąpił, ale z barkiem i ręka nie jest lepiej. w splocie było szereg nieprawidłowości które częściowo udało się usunąć, jednak lekarze twierdzą, że uszkodzone były też nerwy w środku. zanikły mięśnie dłoni i ramienia, pomimo, że starałam się i staram robić tą ręką wszystko co tylko możliwe.Do tego wszystkiego dołączyły się objawy dodatkowe tj opadanie powieki, kołatanie serca, po dotknieciu okolicy ramienia pojawia się na twarzy szyi dekolcie,ramieniu palący rumień, który długo nie chce zejść. Jeśli jest jakaś osoba, która ma podobne do moich objawy lub może mi poradzić dobrego specjalistę szczególnie od tych dodatkowych objawów, bo w sprawie bólu neurochirurg zakwalifikował mnie do stymulatora SCS, proszę o odpowiedż. Gosia

Gosia 2016-02-03, 14:22

Współczulnej. Przepraszam za błąd. Gosia

Gosia 2016-02-05, 10:17