Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zawroty i bóle głowy, czasem wymioty

Zawroty i bóle głowy, czasem wymioty

Witam. Mam pewne pytanie. Otóż mój tata (53lata) cierpi od jakiegoś czasu na częste bóle i zawroty głowy a czasem zdarza mu się wymiotować. Dokładniej zaczęło się od tego kiedy w pracy doznał urazu barku. Jego organizm nie przyjmował leków na zatoki (zwracał je) i przez dwa dni wymiotował aż doszło do odwodnienia. Po podaniu kroplówki poczuł się lepiej, a wszystkie badania które robił wyszły bardzo dobrze (cukier, błędnik, ekg, mocz, krew, zatoki, okulista,ciśnienie) mimo to już prawie tydzień mój tato ma zmniejszony apetyt, jest osłabiony, czasem boli go głowa, miewa zawroty głowy a także wymioty. Dodam też, że od tego czasu nie może jeździć autem, ponieważ wymiotuje. Co to może być? Czym może być spowodowany jego stan? Dodam, że ten uszkodzony bark nie jest leczony.

Patrycja 2012-12-17, 16:44

Mam na imię Klaudia mam 15 lat. Od długiego czasu mam częste bóle głowy a temu towarzyszą czasami wymioty i osłabienie . Ból występuje raz w tygodniu nie długo idę do lekarza. Może ktoś miał coś podobnego , co stwierdził lekarz . I najważniejsze czy bóle głowy ustały bo tp jest najgorsze nie można nic robić gdy bo jest uporczywy. A i bym zapomniała tabletki przeciw bólowe nie pomagają mi gdy nie biorę i raz wezmę pomogą ale następnym razem już nie. Pomóżcie

Klaudia 2013-02-16, 16:25