Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zawroty głowy,zaburzenia równowagi,zaburzenia pamięci

Zawroty głowy,zaburzenia równowagi,zaburzenia pamięci

Przez jakiś czas miałam tak,że czasami nie rozpoznawałam osób,które znam np. moich nauczycieli i dopiero po kilku minutach przypominałam sobie kim oni są.Miałam też tak,że wyszłam do miasta i nagle nie wiedziałam jak trafić do miejsca,do którego szłam,chociaż dobrze znam to miejsce,dopiero przypominałam sobie po kilku minutach.Nie wiem czym to jest spowodowane,ale być może tym,że kiedyś zadławiłam się cukierkiem i na kilka sekund byłam odcięta od dopływu tlenu.Zeszłej zimy przewróciłam się na lodzie,uderzyłam o chodnik tyłem głowy.Miałam mdłości,zawroty głowy,ale poleżałam w domu i przeszło mi.Od kilku miesięcy dosyć często drżą mi ręce,np. gdy trzymam sztućce w rękach, napój lub długopis (ale nie zawsze). Przez 4 razy zdarzyło się,że szłam normalnie przed siebie i nagle uderzałam głową w bok,w ścianę.Ostatnio uderzyłam się drzwiami w głowę,okolice skroni.Początkowo nic mi nie było,ale po kilku godzinach wystąpiły bardzo silne zawroty głowy i lekkie mdłości.Głowa bolała mnie w tym miejscu,ale tylko tak jak po potłuczeniu.Przez 2 razy,gdy wstałam straciłam równowagę.Następnego dnia jeszcze do południa miałam lekkie zawroty głowy,a potem mi przeszło.Co mi może dolegać?Mam 19 lat.

Anna 2014-04-05, 11:40