Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zawroty głowy, słabnięcie podczas stresu i częste zamroczenia

Zawroty głowy, słabnięcie podczas stresu i częste zamroczenia

Witam mam pytanie:

Ponad półtorej roku temu podczas dobrej popijawy spadłem z hokera i polnołem dosyc mocno głowa w ściane:((
Skonczyło się to na wieelkim kacu i guzie z tyłu głowy.

Od 6 miesięcy mam dziwne dolegliwości tz. jak się denerwuje to robi mi się słabo i np kiedy robi sie stresujaca sytuacja to tez mam miękkie nogi
Czy to moze byc powiazane z tamtym zdarzeniem??

neurolog mnie badał około 8 miesięcy temu na bóle głowy ,popukał pozagladał i niczego sie nie dowidział -dodam że tych zawrotow głowy nie miałem przed wizytą i 2 miesiące po wizycie u neurologa..( stwierdził napieciowe bóle głowy ktore już dawno znikneły)

Czy to ma jakies powiązania?? dodam że jak się budze rano to czuje jak bym nie spał cała noc lub był gdzies na imprezie z alkocholem i tak mam przez pare godzin po wstaniu..niemal codziennie przychodzi uczucie zamroczenia tz nie aż tak mocnego że nie wiem co sie dzieje tylko lekkie zawroty głowy.

Mój ogólny lekarz twierdzi ze to wszystko od stresu na temat mojego zdrowia i skierował mnie do psychoanalityka króry stwierdził że jestem zupełnie normalny hee:D
Prosze o porady komentaze cokolwiek...co mam robic jest to bardzo uciązliwe!!

Pozdrawiam i przepraszam za błędy Adrian 28 lat.

Adrian 2011-03-09, 20:07

Podczas stresu takie objawy mogą występować. Jeśli zaobserwuje Pan, że objawy pojawiają się nie tylko w sytuacjach stresowych należy skonsultować się z neurologiem. Nie wydaje mi się, aby objawy miały związek z przebytym urazem.

neuron 2011-03-10, 18:21