Forum neurologiczne » Zawroty g這wy i zaburzenia r闚nowagi » Zawroty g這wy, os豉bienie, wymioty i dezorientacja po zatruciu lekami

Zawroty g這wy, os豉bienie, wymioty i dezorientacja po zatruciu lekami

Moja mama bierze nastepujace leki : Digoxin, Diuwer,,Diaprel, Co-Prenessa ,Estazolan (krotki okres czasu), Inspra, Plavocorin, Zaranta i Polvertic.
Cisnienie jak lezy ma 175/90 a jak siedzi to ma 118/70. Cisnienia byly mierzone przez okres 2 tygodni. Rowniez cukier we krwi byl mierzony w tym samym okresie czasu i wynosi pomiedzy 71-95. Otrzymala tez 2 zastrzyki Avastinu do oka.
W dwa tygodnie pozniej bardzo zle poczula sie, wymioty, zawroty glowy, kompletne oslabienie ciala ,zdesorientacja. Jak przewracala sie w lozku dostawala takie ataki.Neurolog zbadal mame i mimo wykluczenia zaburzenia blednika dal jej lekarstwa. Prosze powiedziec czy te objawy moga byc zatruciem lekarst ktory bierze czy polaczenie lekow z Avastinem??

Gabriela 2011-03-24, 17:22

Pani mama stosuje sporo lek闚. Jednak objawy s najpewniej wynikiem immunoterapii. Niestety podczas stosowania Avastinu takie objawy uboczne mog wyst瘼owa.

neuron 2011-03-27, 18:16