Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zawroty głowy, kołatania serca i senność

Zawroty głowy, kołatania serca i senność

Witam serdecznie wszytkich.
Mam pytanie do Was , a wiec :D
od pewnego czasu (mniej wiecej od marca 2011) , do teraz mam CHYBA zawroty glowy. Od marca mniej wiecej do lipca , te zawroty glowy robily mi sie tak raz, dwa razy na miesiac. Az do polowy wrzesnia.... , zaczelo mi sie to robic codziennie az do teraz. Robi mi sie to az do 3 razy dziennie. 2 razy w nocy , raz w dzien. Gdy mam to w nocy, budze sie musze siasc na lozku zeby mi to przeszlo ,trwa to jakies 10, 15 sekund i klade sie spac spowrotem. W dzien rowniez mi sie to robi , mniej wiecej przez 10 , 15 sekund.

A dzieje sie to tak : zaczynam sie czuc bardzo dziwnie, w pewnym momencie serce zaczyna mi bic bardzo szybko, zaczyna mi sie krecic w glowie , robie sie bialy na twarzy, przez te 10 sekund nie czuje rak ,patrze sie w jedno miejsce, a po 10 sekundach czuje sie spiacy i czuje sie zupelnie inaczej, nie czuje sie tak dziwnie jak przed tym gdy mi sie to zrobi, az do nastepnego razu. ( moge podac przyklad: gdy cos czytam i zrobi mi sie to , kompletnie nie wiem o czym czytalem, nie wiem gdzie czytalem ). Wczesniej gdy to mialem , bolala mnie glowa, teraz juz nie.

Mialem badana krew, mierzone cisnienie i wszystko jest niby wporzadku , jedynie czekam na ekg, lecz mieszkam w Anglii i na ekg nie wiadomo ile trzeba czekac . Pije melise od wrzesnia lecz nic to nie pomaga, dalej jest tak samo. Gdy bylem u lekarza powiedzial ze to moze byc przez dojrzewanie , poniewaz mam 18 lat.

Czy wiecie moze co to jest ?? Bardzo prosze o odpowiedz, bardzo bede wdzieczny, bo juz nie mam sily przez to :(

Mateusz1993zmc 2012-01-03, 19:42

To mogą być objawy padaczki, zatem warto wykonać eeg i ewentualnie CT głowy. Należy wykluczyć zaburzenia rytmu serca wykonując np. holtera i ewentualnie ocenić kurczliwość mięśnia sercowego pioprzez echo.

neuron 2012-01-04, 21:12