Forum neurologiczne » Neurologia » Zapis EEG o spowolnionej czynnosci podstawowej

Zapis EEG o spowolnionej czynnosci podstawowej

Witam serdecznie! Nie będę komentował zachowania lekarki, która robiła badanie EEG i na moje pytanie czy to dobrze, czy nie powiedziała, żebym poszedł do lekarza jak mnie to interesuje ona tu robi tylko badania i nie jest do udzielania odpowiedzi.
Mam 20 lat od 6 lat trenuję pięściarstwo poszedłem na badanie EEG w celu dokonania wpisu do książeczki sportowo-lekarskiej zawodnika. Pani doktor po badaniu wpisała mi w wyniku *....Zapis o spowolnionej czynnosci podstawowej*. Poszedłem do lekarza sportowego, który bez patrzenia na wynik wklepał w książeczke -zdolny. Chciałbym wiedzieć co to oznacza ????
Pozdrawiam Damian

Damian 2011-11-07, 11:16

Badanie wykonuje technik, a opis lekarz. Trudno mi powiedzieć, gdzie nastąpiło nieporozumienie. Generalnie spowolniony zapis czynności podstawowej nie jest żadną patologią, szczególnie jeśli brak objawów klinicznych. Także bez obaw, wszystko jest w granicach normy.

neuron 2011-11-08, 09:39

Bardzo dziękuję za odpowiedź, jestem spokojniejszy.Pozdrawiam serdecznie z Elbląga

Damian 2011-11-09, 14:01