Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zaburznia rownowagi orza zanikipamieci

Zaburznia rownowagi orza zanikipamieci

Witam,

Prosze o pomoc .... chodzi o mojego Tate... ma 70 la i juz 2 krotnie stracil rownowage .... pierwszy raz bylo to w marcu ten upadek spowodowal utrate pamieci nie wie tata gdzie byl co robil wyladowal na SOR . Niestety zachowal sie nieodpowiedzialnie gdyz jak lepiej sie poczul odlaczyl sobie sam kroplowke i wyszedl ze szpitala .... :( namawianie Go na wizyte u lekara nie przynosilo skutku az stalo sie to samoa w maju lecz nie stracil swiadomosci i sam wrocil poobijany do domu :( lecz wszystko pamietal powiedzial ze : ** najpierw zarzucilo go na lewa strone i sie przewrocil jak juz sie ogarna i sie podniusl to odrazu zakrecilo sie i upadl na prawa strone .... :( no i teraz zgodzil sie na wizyte u lekarza .... dostal od rodzinnego skierowanie do kardiologa i neurologa .... W dniu dzisiejszym tzn 17 maja 2017 jest po wizycie u neurologa ktory stwierdzil ze nic mu nie jest .... kazal mu sie przejsc po lini prostej dotknac palcem nos i to wszytsko ..... i jest zdrowy .... na pytanie dlaczego traci rownowage Pan doktor nie udzielil informaci :( a dodam ze doszlo jeszcze coraz wwieksze zaniki pamieci .... wraca do domu po 3 razy z pytaniem po co ja wyszedlem .... albo zamiast spodenek zalozyl T-shor na nogi :( jak poinformowalismy o tym Pana doktora to kaze nam tate zaprowadzic do psychiatry ?! nie wiem czy to zemna jest cos nie tak czy z Tym panem doktorem czy nie powinien wyslac tate na jakies badanie ? czy badanie ktore przeprowadzil jest wystarczajace ? nie wiem co robic czy zaciagnac Tata do innego lekarza ? czy ja przesadzam ? prosze o porade dziekuje Agnieszka

Agnieszka 2017-05-17, 15:26