Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zaburzenie równowagi oraz niedowład stopy i ręki po podróży samolotem

Zaburzenie równowagi oraz niedowład stopy i ręki po podróży samolotem

Witam,
jakiś tydzień temu wróciłem z grecji. na poczatku, drugi dzien po powrocie zacząłem się potykać olewą nogę, przed wczoraj po kolacji u znajomych i lampce wina zaczął sie problem - lewa noga i lewa ręka są jakby nie o końca sprawne a co za tym idzie - mam zaburzenia równowagi. nigdy wczesniej czegoś takiego nie miałem. oczy mnie nie bolą, serce też, żadnych skurczów, drętwienia, brak czucia nie występuje.jedyne co, to ból głowy wieczorami i chyba temperatura. nie mam pojecia co to może być, jak leże to jest okey, ale jak wstaje to trochę ściąga mnie na lewo.w ciągu ostatniego miesiąca leciałem samolotem 5 razy-wiadomo zmiana ciśnienia, zmiana temperatury itp.przypuszczam, ze może zapalenie błędnika od zmian temperatury, ciśnienia spowodowanego lotami samolotem...czekam na jakiekolwiek informacje i odpowiedź od znawców,których tutaj nie brakuje!:) pozdrawiam

Jacek 2010-05-11, 11:15

Aaaa i zapomnialem dodac ze od wczoraj wieczora mam biegunke -może to też jakoś pomoże we wstepnej diagnozie i pomocy!:)

jacek 2010-05-11, 11:17

Najlepiej skonsultować się z lekarzem rodzinnym, być może to wynik migreny, choroby zakaźnej, neurologicznej lub laryngologicznej (zaburzenia równowagi). Stąd lekarz rodzinny po wstępnym badaniu skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty.

neuron 2010-05-13, 23:16