Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zaburzenia równowagi, podwójne widzenie i osłabiona prawa strona ciała po upadku

Zaburzenia równowagi, podwójne widzenie i osłabiona prawa strona ciała po upadku

Pozdrawiam wszystkich czytających ten post. 22 października 2011 miałem straszny wypadek z wys. 8 m spadłem na głowę na beton.Mam 20 lat i studiowałem we Wrocławiu. Teraz po przeszło 7 m-sc odczuwam dalej tego konsekwencje. Na początku nie chodziłem nie jadłem samodzielnie, prawe oko było całkiem zamknięte, cała prawa strona znacząco ucierpiała tj. nie poruszałem prawą ręką,nogą i prawa strona twarzy ani drgnęła. Teraz już chodzę ale mam zaburzenia równowagi, widzę podwójnie na prawe oko , teraz otwiera mi się do 2/3. Nie słyszę prawie nic na prawe ucho, nie jem też prawą stroną gdyż jest za słaba, ale rusza się. Doglądało mnie tuzin lekarzy. Byłe na intensywnej terapii we Wrocławiu na rehabilitacji neurologicznej w Legnicy i na oddz. okulistycznym. Jednak lekarze nie pomogli mi za bardzo. Miałem skierowanie na rehabilitacje w Bydgoszczy, czas oczekiwania do 2015 roku. Nie wiem co dalej robić może coś ktoś mi poleci. Mieszkam w Legnicy w woj. Dolnośląskim w październiki mija rok a ja chce wrócić na studia, a w takim stanie to jest nie możliwe. Pozdrawiam serdecznie

Patryk 2012-05-30, 12:35