Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Zaburzenia równowagi, drętwienie kończyn, bóle i kłucia głowy, najczęściej w oku

Zaburzenia równowagi, drętwienie kończyn, bóle i kłucia głowy, najczęściej w oku

Witam
Chodzę do wielu specjalistów i każdy mówi co innego jeden lekarz stwierdził ze może być potrzebna operacja.
Otóż od jakiegoś czasu ok 2 lata mam silne kłucia w głowie czasem nie do wytrzymania najczęście gdzieś głęboko w oczach. do tego dochodzą zaburzenia równowagi, drętwienie rąk i nóg. obecnie do tego stopnia że nie mogę siedzieć więcej niż 15 minut w jednej pozycji a w rękach nawet pisanie dłuższego smsa sprawia mi trudność.
dotychczas wykonałam RMI głowy i eeg i RTG odcinka szyjnego.

w wyniuku RMI niby wszystko ok ale napisane jest:
Po lewej stronie kompleks nerwu VII i VIII na poziomie kąta mostowo móżdżkowego krzyżuje drobne naczynie - konflikt naczyniowo-nerwowy? do ew. zestawienia z danymi klinicznymi.

W zapisie eeg:
widoczna jest czynność fal alfa 10-11 c/s o amplitudzie do 20uV reagująca na otwarcie oczu.
W odprowdzeniach z lewej okolicy skroniowo- potylicznej pojawiają się grupy fal ostrych. Hw i Fs bez istotnego wpływu na zapis.
Orzeczenie:
Zapis o niedużych zmianach patologicznych w lewej okolicy skroniowo-potylicznej.



W przeszłości zdarzyły mi się omdlenia z oddniem moczu i kału jednocześnie oraz trzęsienie się nie jak przy padaczce tylko tak jak nieraz człowiek trzęsie się z nerwów. kilkakrotnie w takiej syt. mierzony miałam cukier i raz poziom cukru był 28( na glikometrze) ogólnie mam dość niski cukier ok 50-70 a 2h po jedzeniu zdarza się i 170.

od ok roku choruję na tarczycę Hashimoto
mam 30 lat życie prowadzę tak jak więkrzość ludzi praca dziecko dom :) palę papierosy ok 3 lata.
Bardzo proszę o wyrażenie swojej opini.
Pozdrawiam serdecznie Irmina z Warszawy

Irmina 2013-01-26, 13:30