Forum neurologiczne » Neurologia » Wielopoziomowa osteochondroza a dziwne objawy neurologiczne

Wielopoziomowa osteochondroza a dziwne objawy neurologiczne

Mam 47 lat od paru lat choruje na nadciśnienie tętnicze (zmierzona najwyzsza wartość to 245/165) Doskwiera też coraz bardziej kregosłup,przez ostatnie 2 lata Rtg kreg szyjnego wykazało zmiany zwyrodnieniowe i brak szczeliny miedzykregowej C5-C6 2 tyg temu powtórzylam badanie i opis jest taki częściowe odprostowana fizjologiczna lordoza zmiany zwyrodnieniowo zniekształcające z objawami wielopoziomowej osteochondrozy odC4 do C7 wynik EEG dominuje srednionapięciowa dosc regularna czynnosc alfa 10c/s reakcja zatrzymania obecna symetria zachowana HV ujemne a teraz przedstawie objawy jakie mam: mrowienia polowy głowy strona prawa, tępy ból za prawym uchem , drętwienia rąk , niemożnośc utrzymania przedmiotów szczeg ręka lewa ,ból ręki lewej ,tiki i pulsowanie oka lewego, uczucie jak po zastrzykach znieczulających lewa strona twarzy . Ograniczona ruchomość szyji , ból lewego barku i reki od barku po dłoń, nie moge nawet niesc plecaka z zakupami gdyż bol lewej strony jest tak silny iż musze stanąć sciagnąć plecak .Rok temu ukąsił mnie kleszcz brałam antybiotyk ale wędrujący rumien i tak wystąpił .Czy to są normalne objawy do tych dolegliwości które mam wizyte u nerologa mam dopiero w polowie maja .

Barbara 2014-03-14, 07:33