Forum neurologiczne » Zawroty g³owy i zaburzenia równowagi » Wieloletnie ataki silnych zawrotów g³owy

Wieloletnie ataki silnych zawrotów g³owy

Witam serdecznie,jestem mloda osoba,mam 35 lat.Przez ostatnich pare lat miewalam silne zawroty glowy,to byl jak jakis atak,wieczorem zaczynalo mi sie krecic w glowie a rano niemoglam nawet podniesc glowy,nie mowiac o wstaniu,czesto choc niezawsze towarzyszyl temu bol glowy,poty i jakis taki irracjonalny strach.Bywalo ze zawroty te trzymaly mnie nawet 5 dni i caly czas musialam lezec w lozku,niemoglam wstac.Wystepowaly one rzadko,2-3 razy w roku i w roznym nasileniu,takze lzejszym,moglam jakos chodzic.Wedrowke po lekarzach zaczelam od laryngologa,zrobilam bad.vng ktore wykazalo prawidlowa prace blednikow,robilam tez badanie dna oka-niczego zlego nie wykazalo jak i rtg odcinka szyjnego kregoslupa-tez ok.Potem poszlam do neurologa,ktory skierowal mnie na rezonans przysadki gdyz mam podwyzszona prolaktyne-badanie gruczolaka nie wykazalo wobec czego lekarz stwierdzil ze juz niewie co mi dolega,na rezonans glowy stwierdzil ze niema sensu robic bo to nie to.Jestem teraz w kropce,niewiem co mam robic,czy isc do innego lekarza czy po prostu czekac na nastepny atak(ostatni mialam w sierpniu ub.roku),niewiem,prosze mi doradzic bo juz niewiem.Boje sie czy to cos nie powaznego.Anna.

Anna 2011-04-29, 20:07

Mog± to byæ objawy migreny. Je¶li MR g³owy jest prawid³owe to nie ma wiêkszych powodów do zmartwieñ. Mo¿na jeszcze skonsultowaæ siê z kardiologiem, ale nie jest to konieczne.

neuron 2011-05-01, 15:59

Dziekuje za odpowiedz,chcialam sie jeszcze spytac o bole glowy-mam je prawie codziennie od grudnia ub.roku,gdy dwukrotnie bylam przeziebiona,ona boli mnie bardzo czesto,a ostatnio juz boli mnie jakby cala twarz,nad oczami pod oczami,a gdy sie schylam to czuje bol.Zastanawiam sie czy to nie sa zatoki a moze tj.Pan napisal tez objawy migreny?Kataru niemam,tylko ten tepy bol twarzy,jakby pod skora,pod oczami i nad nimi i bol glowy.

Anna 2011-05-02, 14:37