Forum neurologiczne » Neurologia » Wgłębienie w czaszce po operacji oponiaka

Wgłębienie w czaszce po operacji oponiaka

Jestem 3 miesiace od operacji oponiaka. Histopatologia byla dobra z zaleceniem wykonania rezonansu kontrolnego po roku. Ostatnio troszeczke przesadzilem z dzwiganiem i tego samego dnia zauwazylem u siebie male wglebienie w czasce po lewej stronie skroniowej (tam bylem operowany). Wyglada to jak przycisniecie kciukiem po ktorym zostaje maly dolek. Czy jest to cos powaznego, bo wyglada to jak maly ubytek kosci, ktorej nie bylo widac i czuc az do tej pory?














Adam69 2011-10-08, 00:41

Bez badania trudno mi powiedzieć czy dzieje się coś złego. Jeśli brak dolegliwości tj. ból, gorączka to raczej brak powodu do obaw. Jednak dobrze skonsultować się z lekarzem, jeśli ma Pan wątpliwości.

neuron 2011-10-09, 17:11

Bole glowy mam caly czas i biore tramadol, poniewaz tydzien temu mialem tomografie w zwiazku z tymi bolami. Wyniki tomografii sa dobre, podobno to napiecie lub stres, bo tam nic zlego nie widac. To wglebienie wyszlo mi 5 dni po tomografii, dlatego troche glupio mi iscs do lekarza zaledwie tydzien po takim badaniu. Roznica jest taka, ze bole mam po obu stronach glowy, a zwlaszcza ztylu.

Adam69 2011-10-10, 11:18