Forum neurologiczne » Neurologia » Ucisk w skroniach, drętwienie części twarzy, naciągnięta skóra na szyi i dreszcze

Ucisk w skroniach, drętwienie części twarzy, naciągnięta skóra na szyi i dreszcze

Probowałam cwiczeń wszystkiego chodziłam na pilates czytam jestem spokojna kilka razy zasnęłam bez bellergotu w końcu poprosilam kochaną panią neurolog aby przyjęła mnie przed pacjentami udalo sie.Mówię że mam caly czas ucisk w skroniach drętwieje mi prawa częśc twarzy skora na szyi naciągnieta a w nocy koszmar gdy ma nadejsc sen mam dreszcze a za chwile sciska jak w imadle glowa i serce wali jak oszalale jestem strasznie pobudzona nie da mi to zasnąc jestem wykonczona mri ok badania tez diagnoza zaburzenia nerwicowe propranolol 2x i pramolan na noc na sen dorażnie nasen bellergot nie pierwsza noc ok a druga juz nie z powrotem nie mozna zasnąc zisiaj atak migreny i jeszcze zacząl mi mocno drgac kciuk u prawej reki ruszal się mimowolnie i ten ucisk albo skroniach albo w okolicy rzuchwy czy to aby nerwicowe proszę o pomoc aha dostalam skierowanie na solux laser kręgów szyjnych
mam36lat 2 malych dzieci wyniki krwi ok ekg tez puls wysokii
ala 2013-02-20, 17:57

Ala 2013-02-20, 22:42