Forum neurologiczne » Neurologia » Proszę o pomoc

Proszę o pomoc

Już nie mam siły mam 30 lat 8 lat temu urodziłam córkę i było wszystko dobrze byłam bardzo energiczna pełna życia. Rok po porodzie zaczęły się biegunki, co zjadłam to ze mnie jak woda szło po chwili bardzo dużo przytyłam w ciazy z 56 kg do 99. Pomimo tych biegunkę nie mogłam wogole schudnąć zaczęły się wizyty u lekarzy wszystkie badania w normie kolokoskopia gastroskopia itp. Wyladawalam w szpitalu na wołoskiej tam pełna diagnostyka i też nic po za badaniami tsh 0,911 ft3 4,20 ft4 ^1,74 ale na to nikt nie zwrócił uwagi. Powiedzieli ze pewnie mam zespół jelita drazliwego i muszę z tym żyć. I ok poszłam do pracy byłam bardzo aktywna młoda mama brałam fure kapsułek na biegunkę i jakoś dawałam radę. Ale po 2 latach doszło dziwne łzawienie oczu myślałam że to od zmęczenia bo pracowałam również przed komputerem i to zlekcewazylam. Po około roku zaczęłam mieć zawroty glowy takie uczucie znoszenia w lewo gdy szlam oraz problemy z ostrością widzenia ale tylko chwilowe byłam u lekarzy zaczęli mnie wysyłać do sychologow ale też nic nie wyszło uważali że moje objawy są wymyślone i chcieli zrobić ze mnie hipochondyczke. Rok temu objawy się nasilily w pracy nagle dostałam dziwnego bicia serca mówienia lewego policzka ust dres dretwienie lewej ręki ogólny niepokój. Wyladawalam w szpitalu szereg badań i wyszło że mam tezyczke oraz torbiel na szyszynce o wymiarach 5 na 6 mm nieprawidłowy zapis eeg wykluczono sm i padaczka płyn mozgowo rdzeniowy ok i wypuścili mnie do domu z diagnoza tezyczka i obserwacja tej torbieli. Wróciłam do domu głową mnie bardzo bolała po tym nakluciu lędzwiowym ale myślałam że przejdzie i będzie już dobrze dostałam suplementy i brałam je i biorę do tej pory. Niestety na tym się nie skończyło objawy się nasilily czułam jakby mnie bujalo nadal mrowienie ale tylko rąk i stup drzenie mięśni ale tylko w lydkach uczucie goraca na czubku głowy mrowienie z tyłu głowy nadal zaburzenia widzenia uczucie goraca duszność zimno wysoki puls ponad 130 ciśnienie 145-105 obrazu dodam że nie mam menopauzy miesiaczkuje regularnie a wynik tamtego rezonansu nie wykazał ucisku na nic. Więc znowu trafiłam do szpitala lekarz zlecił tomografie na której wyszło że torbiel urosła w przeciągu 10 miesięcy do 10mm na 11mm i ma widoczne zwapnienia. Stwierdzili że to nic takiego dostałam potazek i do domu. Objawy mam nadal takie same po za uczuciem gorąca i mrowienia w glowie za to czuję jakbym przekwitala pojawiły mi się siwe włosy nie wychodzę sama z domu bo zaraz mi duszno gorąco robię się czerwona albo na odwrót zimno dodam że wszystkie takie dziwne objawy ostatnio mam w dzień kiedy mam dostać miesiaczke. Bylam u kardiologa i moje problemy z ciśnieniem i tentnem nie są związane z sercem. Pani doktor powiedziała że mam dziwna tarczyce i mam ją gużywana. Nie wiem już sama co mi jest mam małe dziecko a jestem wiecznie od kogoś zależna moje pytanie brzmi czy pomimo ostatnio prawidłowego tsh mogę mieć jakiś problem z tarczyca mam stwierdzone 2 lata temu wolę o ocenę o obj 30cm3 z mikrokuzkiem hipoechogenicznym. Błagam niech mi ktoś pomoże bo już sama nie wiem czy to ta torbiel czy nie leczona tarczyca???

Karolina 2017-02-22, 16:58