Forum neurologiczne » Neurologia » Powrót Epi ?

Powrót Epi ?

Jako dziecko dostałam ataku padaczkowego ( podstawówka ) kolejny atak dostałam w gimnazjum . Od tej pory do 21 roku życia brałam Orfiril. I od czasu gimnazjum, nie miałam ani jednego napadu. Obecnie mam lekko ponad 23 lata. I nie biorę już żadnych leków gdzyż lekarz neurolog w wieku ok 21 lat mi je odstawił. EEG my wychodzi cały czas dobre. 4 miesiace temu bedac na weselu u znajomych wrocilam do domu o 6 rano, wstałam o 9 , poszłam do kuchni zrobilam sobie sniadanie i jak doszłam do pokoju to upadłam i zemdlałam. Poszłam do swojej lekarki, zrobiła EEG - wyszło ok. ( podobno to zapasć i omdlenie) Tydzien temu znów zasłabłam rano ( w tą noc też wypiłam i poszłam spać ok 2 ) i trafłam do szpitala na jeden dzień. TK głowy wyszło dobrze i cała reszta też, poszłam do neurologa mojego i on mi odrazu mówi , że to powrót choroby ! Odrazu mam brać lekarstwa - Depakine 250 mi wypisała i kropka ! Moim zdaniem nie powinnam brać jeszcze leków , nie miałam w tych 2 napadach żadnych drgawek. Przestane pic , szalec i zaczne się zdrowo odżywiać i zobaczymy. Na podstawie czego np po 5 miesiacach ona mi zmieni dawke leku jak EEG bede miec dobre tak jak i teraz ? ?? Na podstawie wogole czego ona teraz mi daje takie leki !? Przeciez nie moge tych lekow brac przez rok i potem nagle powoli odstawiac, albo nawet po 4 latach odstawiac... skoro załózmy ze dalej EEG bede miec dobre...

K. 2015-01-30, 14:25