Forum neurologiczne » Neurologia » Poważny problem

Poważny problem

Witam :)
Od kilku miesięcy mam takie oto objawy:
- drżenie całego ciała (czasami pomaga mi na to woda niegazowana o nazwie Wielka Wieniecka)
- przyspieszone silne bicie serca (nie piję kawy i żadnych innych rzeczy, które mogłyby to serce pobudzać)
- czasami mam nudności i brak apetytu
- suchość w jamie ustnej.
Ostatnio się trochę przeziębiłam. Chciałam wziąć jakieś leki, ale niestety nie mogę. Źle się czuję nawet po Tymsalu (spray na gardło). Zrobiłam więc sobie taką miksturkę z cebuli, miodu i cytryny. Ale niestety okazało się, że po tym również źle się czuję :/ Już nie wiem co robić. Mam wrażenie, że czegoś mi brakuje w organizmie. Ale nie potrafię określić czego.
Miałam już dwukrotnie badaną glukozę. Za każdym razem wynik wychodził prawidłowy. Miałam również robione badania na tarczycę i one także wyszły prawidłowo. Również wyniki badań na pierwiastki: potas, magnez, sód i wapń wyszły prawidłowo (choć czasami w dolnej granicy, tak że ledwo łapałam się na ten prawidłowy wynik). Dwukrotnie robione badanie CRP także wyszło prawidłowo.
Naprawdę nie wiem już co mam robić. Jak mogłabym sobie samej pomóc ?? Bardzo proszę o jakąś radę.
Pozdrawiam

Beata 2014-10-05, 15:09