Pomocy...!!

Witam w połowie ubiegłego roku miałam dość intensywne przeżycia stresowe, praca mobbing i takie tam podobne.Doszło do tego że jak się zdenerwowałam to miałam dziwne objawy z lewej strony głowy mrowienia na poliku delikatne drętwienia reki i uczucie ciepła w głowie, wiec wybrałam się z tym do neurologa.Bo wstępnych badaniach w gabinecie stwierdził iż na pewno jest to spowodowane przebytym silnym stresem, zlecił jednak tomografie komputerową głowy- badanie odbyło się w grudniu na wyniki czekałam tyczien. Martwi mnie natomiast opis wyników:
Badanie wykonano w sekwencjach SE i TSE, w obrazach T1,T2, zależnych, dark -fluid,DWI/ADC, w projekcjach poprzecznych, czołowych i strzałkowych.Badanie uwidoczniło pojedyńcze drobne ognisko hiperintensywne w obrazach T2- zależnych i FLAIR w podkorowej istocie białej okolicy czołowo- ciemieniowej lewej- niespecyficzne do kontroli.Poza tym mózgowie , przymózgowie, układ komorowy są ok.Prosze o jakąkolwiek interpretacje wyniku ponieważ moj neurolog tylko stwierdził że trzeba bedzie zrobić ponowne badanie za rok.

Daria 2017-01-05, 14:32