Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Ostre zawroty i bóle głowy, nudności i przemęczenie po niedużej ilości alkoholu

Ostre zawroty i bóle głowy, nudności i przemęczenie po niedużej ilości alkoholu

Witam
Mój problem jest dość specyficzny podobny do popularnego *kaca*. Mam 23 lata nie pije często i w dużych ilościach. Kiedy wypije średnio 4 piwa na imprezie, położę się spać do tego czasu jest OK. Rano kiedy wstaje czuje ostre zawroty i bóle głowy, nudności, przemęczenie, jestem bardzo osłabiony oraz mam gorączkę de facto dzień z życia wyjęty. Inni normalnie funkcjonują a ja jak bym miał coś w stylu uczulenia na alkohol dzień po wypiciu nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Zrozumiał bym jak bym wypił wódkę lub piwo w bardzo dużych ilościach. Nie zawsze tak się dzieje ale często.

Lukas 2011-08-14, 15:29

Ja tez tak mam i wies co?

pije raz na 5 lat .... zycie jest super bez alkoholu, tylko zalezy jakich masz znajomych, w polsce wiadomo bez wody nie ma zabawy a szkoda.

jest mnustwo ludzi ktorzy z roznych powodow nie pija, zmien towarzystwo.

a pijac.... z twoimi objawami wpedzisz sie w klopoty, organizm wysyla ci sygnal, sluchaj organizmu cale zycie, a unikniesz lekarzy, to samo tyczy sie jedzenia i gimnastyki, (jak na drugi dzien boli glowa to znaczy ze wiecej tego nie jjesz i nie robisz wiecej tego co robiles dzie wczesniej)
proste....
proste? sprobuj,,,

DR JEZU 2011-08-15, 06:17