Forum neurologiczne » Neurologia » Nieznaczny udar mózgu a nasilające skutki

Nieznaczny udar mózgu a nasilające skutki

Witam,
Od grudnia tego roku miewam problem zdrowotne. Czuję nieustające pulsowanie i drganie w całym ciele, szczególnie uporczywe jest ono w głowie, po za tym mam problem z bezsennością, bólami w tylnej części głowy, odrętwieniem odcinku szyjnego. Zaczęło się od szumów głowie, które z czasem przemieniły się w uciążliwe huki. Miałam już badania laryngologiczne, które niczego nie stwierdziły. Po rezonansie głowy, lekarz stwierdził, że przed rokiem przeszłam obustronny lekki udar mózgu- po którym własnie najprawdopodobniej sparaliżowało mi lewe przedramię. Bywają dni, że przez to ciągłe uczucie pulsowania czuję się na tyle fatalnie, że ogarnia mnie lęk i popadam w zły nastrój. Ostatnio przez te dolegliwości trafiłam na szpiatlna izbę przyjęć. Po za kroplówkami nie otrzymałam żadnej konkretnej pomocy. Lakarza neurologa zaniepokoiły opisane objawy, jednak po wywiadzie ze szpitalnym psychiatrą dowiedziałam się że mam zespół depresyjny mieszany. Obawiam się, że jest to nieprawidłowa diagnoza, ponieważ psychicznie funkcjonuje dobrze. Po tabletkach od psychiatry czuję się jeszcze gorzej, i mam wrażenie, że objawy z dnia na dzień się pogłębiają czuję się coraz gorzej, opadam z sił, czuję że lakarze bagatelizują mój problem. Proszę o poradę. K51

Mariola 2014-02-24, 18:32