Forum neurologiczne » Neurologia » Niepokojace objawy

Niepokojace objawy

Mam 22 lata.Od dziecka mam problemy z nerwami, tikami nerwowymi. Mam nerwice lekowa, socjofobie co doprowadza mnie do powrotow depresji. Nie mam pojecia do kogo sie zwrocic. Mieszkam za granica moja lekarka przepisala mi kolejne tabletki: Citalopram, po ktorych nie widze jakichs szcegolnie dobrych efektow. Moje tiki bardzo nasilily sie ostatnio, budze sie w nocy takze z tym problemem, w miejscach publicznych dopadaja mnie krepujace i niekomfortowe objawy tj. cierpniecie brody, policzkow, opadanie kacika ust, pocenie, sztywnienie ciala, drzenie glosu i bol glowy, zoladka, nieuzasadniony stres i lék. Po czym czuje sie wyczerpana. Nie mam pojecia jak sobie z tym radzic. Od dluzszego czasu mam tez bole glowy, uczucie pieczenia, klucia i ucisku w okolicach czola i po lewej stronie w okolicach kosci ciemieniowej do tego dochodzi nagle uczucie sennosci nad ktorym nie potrafie zapanowac zreszta tj nad wszystkim innym. Nie mialam zadnego badania glowy ani przeswietlenia od lat,choc zwracalam sie kilkakrotnie do mojego lekarza z prosba o sprawdzenie. Moja lekarka twierdzi ze to nie jest konieczne. Co powinnam zrobic ? do kogo sie zwrocic?

Weronika 2015-05-08, 13:38