Forum neurologiczne » Zawroty głowy i zaburzenia równowagi » Mdłości, zawroty głowy i senność

Mdłości, zawroty głowy i senność

Witam.Mam 22 lata.Jestem osobą pracującą fizycznie.Od dłuższego czasu odczuwam częste mdłości rano i wieczorem [wykluczam ciążę],bóle głowy,teraz doszło *kręcenie się w głowie* [które trwa cały dzień]oraz uporczywą senność w ciągu dnia.W nerwowym momencie zdarzyło się zdrętwienie całego ciała[kończyny,twarz] zakończone aby godzinną wizytą w szpitalu.Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego-trzy lata temu miałam wypadek na skuterze,nie konsultowałam się z lekarzem,wcześniej zabieg usuwania wyrostka [ biorę pod uwagę zakarzenia] .W ciągu trzech miesięcy schudłam 6 kg [nie odchudzając się celowo],apetyt zmalał.Zdaję sobie sprawę ,że może to być po prostu nerwica [praca itp.],wolę się jednak upewnić.Dwoje domowników choruje na bolerioze. Pół roku temu kontrolne badania krwi i moczu w porządku.Dodatkowo jestem alergiczką.Nie wiem jakie badania warto wykonać przy tych dolegliwościach.Do niedawna byłam okazem zdrowia a dziś totalne zmiany.

Natalia 2012-07-23, 12:56

Witaj Natalia, ja mam nieco podobne objawy tzn. zawroty głowy, niestrawność. Ale nie drętwiało mi całe ciało. Myślę że powinnaś zbadać się pod kątem 1. tego urazu na skuterze - szkoda że od razu tego nie sprawdziłaś, po 2. zbadać się na boreliozę, to jest zdradliwa choroba.

xiomara 2012-07-24, 03:05