Forum neurologiczne » Neurologia » Leki pobudzające układ nerwowy

Leki pobudzające układ nerwowy

Witam,6 lat temu przez ok.3 mies.brałam leki hormonalne,Jeanine,które bardzo pobudziły mi organizm;pojawiły się bóle i zawroty głowy,czasem jej pieczenie lub mrowienie,zab.widzenia,skoki ciśnienia,bóle,sztywność,drżenie,napięcie mięśni ciała,szczególnie nóg,pob.psychoruchowe,dezorientacja,*hustanie* wewn.ciała.po odstawieniu leku powoli wszystko się wyciszyło,potem te objawy pojawiały sie od czasu do czasu,np.po zastrzyku znieczulającym u dentysty.3 lata temu podczas grypy,po wzięciu gripexu,aspiryny itp.znów dały o sobie znać-b.nasilone,mam je do tej pory.biorę xanax lub sedam,sąokresy lepsze i gorsze.byłam u kardiologa i neurologa,w eeg od dziecka mam zmiany,zdaniem neurologa nie mam epilepsji,rezonans głowy ok.lekarz skierował mnie do endokrynologa i psychiatry.czy nie powinien wykonać mi bardziej szczegółowych badań?mam 42 lata,dziękuję.

Alina 2011-12-02, 23:46

Należy dokończyć diagnostykę, czyli udać się do endokrynologa i psychiatry. . Objawy nie wskazują na padaczkę, na pewno należy poza tym wykluczyć zaburzenia krzepnięcia krwi i zaburzenia krążenia mózgowego.

neuron 2011-12-07, 21:09