Forum neurologiczne » Stwardnienie rozsiane » Lekarze zajmujący sie stwardnieniem rozsianym

Lekarze zajmujący sie stwardnieniem rozsianym

Witam
zdiagnozowano u mnie sm potrzebuje kontakt do lekarza który zajmuje się tą chorobą WARSZAWIE
dzięki














Annak 2012-12-07, 16:53

Dr Członkowska i dr Wicha ( szpital neurologiczny przy Sobieskiego), dr Zakrzewska - Pniewska (szpital przy Banacha), dr Zaborski ( szpital w Międzylesiu).
Opinie o nich są dobre.
Mając taką diagnozę trzeba bardzoooooo dokładnie wykluczyć neuroboreliozę i raczej nie ma co liczyć na nasze szpitale (również warszawskie). Czytaj poprzednie posty. Są tam moje wpisy.
Pozdrawiam

Wanda 2012-12-07, 22:14

Ja leczyłam się latami u wielu lekarzy niestety moja choroba postępowała .zZupełnie przypadkowo dostałam numer telefonu do lekarza, który mnie nie ttylko leczył ale przedewszystkim wyleczył . 10 stycznia 2013 moje wyniki nie potwierdziły obecności SM.podaję Ci nr telefonu do dr Siergieja 660 128 318

Agnieszka 2013-01-13, 21:14

Agnieszko! Czy mogłabyś coś więcej napisać o twoim przypadku. Jeśli nie na forum to na mojego e-maila bardzo mi na tym zależy

Beata 2013-01-17, 19:46

Witam czy ten dr.Siergiej to przyjmuje w w-wie czy jest to polak
pozdrowionka

AnnaK 2013-01-21, 13:21

Pytanie do Agnieszki - jakie wyniki nie potwierdziły obecności SM?
Rezonans, badanie płynu mózgowo - rdzeniowego, potencjały wywołane, badanie neurologiczne przedmiotowe?
Bardzo proszę o odpowiedź!
Pozdrawiam

Wanda 2013-01-23, 21:02