Forum neurologiczne » Neurologia » Krótkie, punktowe bóle ciała

Krótkie, punktowe bóle ciała

Witam! mam 24 lata,jestem kobietą.w grudniu 2012 roku zaczęłam mniewać punktowe ból ciała,oka.są one krotkie,czasami kłujące,pojawiające sie codziennie.w lutym i marcu 2013 one nie występowały,ale w kwietniu znowu sie pojawiły.do tego oprócz tych bólów doszły mimowolne dgrania kciuka,powieki.dodam że morfologia dobra,tomograf głowy ok,nawet zrobiłam prywatnie rezonans głowy i kręgosłup szyjny,głowa wyszla dobrze,natomiast w kregosłupie niewielkie wypukliny.byłam badan przez 3 neurologów,uważają ze wszytsko jest w porządku.nikt mi nie potrafi pomóc,żaden lekarz nie wie co mi jest.prosze o porade ,jakie badania moge jeszcze zrobić,bo codzienne bóle nie dają mi żyć.robiłam test na bolerioze,wyszła ok.prosze kogos o rade

Iza 2013-04-06, 21:00

Cześć Iza, czy dowiedziałaś się już o przyczynie tych bóli? Pytam bo ja również mam nagłe , bardzo bolące uciski w łokciu, stopie czy na nodze. Nie daję rasy. Ostatnio miałam kleszcza i biorę antybiotyk. Czuję się strasznie obolała , jest mi zimno, jestem zmęczona i do wszystkiego zmuszam się . Czekam na kilka info od Ciebie. Pozdrawiam

kasia 2013-10-15, 23:12

Cześc .hmm dlaej jestem w kropce...bóle sie pogorszyły,doszły drgania mięśni,bóle brzucha,krótkie i kłujące.osotanio robiłam sobie usg węzłow na szyi ,bo wyczułam coś na szyi.mam kilka powiekszonych węzłow poniżej 2 cm.lekarze wmawiają mi nerwicę, ale wiem ze nerwica nie daje aż takich bolów.w styczniu ide do hematologa. a ty kasiu może przeszlaś bolerioze? ja robilam test juz dawno na nią i wszytsko ok.morfologia tez ok.juz sama nie wiem co mam robić...

Iza 2013-12-04, 15:27