Forum neurologiczne » Neurologia » Fibrylacje w spoczynku w badaniu miograficznym mięśnia dwugłowego ramienia

Fibrylacje w spoczynku w badaniu miograficznym mięśnia dwugłowego ramienia

Mam pytanie czy ktoś jest w stanie z polskiego na nasze mi to przetłumaczyć? Jest źle to wiem ale nic więcej.. Obniżenie amplitud i prawidłowe latencje proksymalne potencjałów ruchowych nerwu pachowego,n mięśniowo- skórnego,i n. promieniowego podczas stymulacji w dole nadobojczykowym. Prawidłowe parametry i wydłużenie latencji fal F podczas stymulacji nerwu pośrodkowego i n.łokciowego. Obniżenie amplitud i zwolnienie przewodnictwa czuciowego nerwu skórnego przedramienia bocznego. Pojedyncze fibrylacje w spoczynku w badaniu miograficznym mięśnia dwugłowego ramienia. Obniżenie amplitud potencjałów ruchowych obu nerwów piszczelowych. Obniżenie amplitud potencjałów ruchowych nerwu strzałowego prawego. Brak fal podczas stymulacji n. strzałkowego lewego i wydłużenie latencji fal F podczas stymulacji po stronie prawej. Wydłużenie fal F podczas stymulacji nerwów piszczelowych. Znaczne obniżenie ampitud potencjałów ruchowych nerwu strzałkowego prawego bez ogniskowych zaburzeń przewodnictwa. Umiarkowane obniżenie amplitud potencjałów ruchowych obu nerwów piszczelowych. Prawidłowe parametry przewodnictwa czuciowego nerwu łydkowego prawego. Wydłużenie latencji fal F z obu nerwów piszczelowych, brak potencjałów fal F z nerwu strzałkowego lewego i wydłużenie latencji fal F po stronie prawej. W badaniu miograficznym fibrylacje w spoczynku w mięśniu brzuchowatym łydki. W mięśniu piszczelowym przednim i m. prostowniku krótkim palców cisza elektryczna

Kasia 2014-01-29, 21:34