Forum neurologiczne » Zawroty g³owy i zaburzenia równowagi » Dziwny ucisk na czubku g³owy, zawroty g³owy, otêpnienie i zaburzenia koordynacji ruchowej

Dziwny ucisk na czubku g³owy, zawroty g³owy, otêpnienie i zaburzenia koordynacji ruchowej

Witam, od dluzszego czasu, miewam bardzo dziwne dolegliwosci, wszystko zaczelo sie od zawrotow w glowie i wymiotow, lekarze polozyli mnie do szpitala na oddzial wewnetrzny, zrobili szereg badan- zdrowy. Do zawrotow doszly dusznosci- wymioty chwilowo ustaly. Lekarz wyslal mnie do lekarza pluc- diagnoza- astma oskrzelowa. Przed cala diagnoza zdarzalo mi sie mdlec, miec zaburzenia wzroku (dziwne rozmazywanie sie), dziwne otepienie wzroku, pojawil sie bardzo dziwny ucisk u czubku glowy, co dziwniejsze od dawna mam tam dziwna gorke, lecze sie na astme, ale teraz stan bez watpienia ulegl pogorszeniu, mam wrazenie ze trace przytomnosc, brak sil, zawroty w glowie, otepienie,drzenie rak,dziwne zaburzenia koordynacji ruchowej. co dziwniejsze leki od astmy nie pomagaja. Co to moze byc ? czy powinienem sie bac?

Sebastian 2012-02-19, 09:17

Mo¿na oczywi¶cie skonsultowaæ siê z neurologiem oraz kardiologiem i wykluczyæ takie w³a¶nie pod³o¿e. Byæ mo¿e astma tak¿e wystêpuje, mimo braku efektu po leczeniu.

neuron 2012-02-20, 20:43

Witam,

od wielu lat chorujê na astmê oskrzelow± oraz POChP. Po ostatnich pogorszeniach stanu zdrowia i pobytu w szpitalu, dosta³am nowe leki po których niestety miewam nieprzyjemne objawy, takie same jak opisa³ to Pan Sebastian.

Zastanawia mnie czego mo¿e to byæ przyczyna. Biorê du¿o leków przez które mam te¿ obni¿one ci¶nienie, czego mo¿e przyczyn± s± takie objawy? Teraz te¿ muszê przyjmowaæ dodatkowo potas (Kalipoz), którego wcze¶niej nie musia³am braæ. Mo¿e to jest przyczyn±?

Bardzo proszê o jakie¶ sugestie. Mo¿e pan Sebastian ju¿ znalaz³ przyczynê tych objawów, gdy¿ pana opis jest bardzo trafny do moich objawów.

Maria 2012-03-31, 15:40