Forum neurologiczne » Neurologia » Dziwne zachowanie

Dziwne zachowanie

Ostatnio u mojej dziewczyny zauważyłem dziwne zachowanie. Niby wszystko okej ale czasem jej zachowanie wzbudza we mnie pewne obawy. Może zacznę od tego, że od ponad roku skarży się na jakieś ataki lękowe. Widzę wtedy, że jest nerwowa i tak jakby od środka się cała trzęsła. Tłumaczy się to przejdzie. Ma duże problemy z koncentracją i pamięcią a to mnie martwi bo mam dopiero 21 lat. Często ma ataki złości i to z byle powodu. Wystarczy, że powiem coś co jej się nie spodoba i już wybucha mega kłótnia jakbym ją zdradził czy coś w tym rodzaju. Ma wtedy takie ataki (nie wiem jak to nazwać), że zaczyna rzucać się po podłodze, histerycznie płacze lub się śmeje, czasem grozi, że się zabije. Nie wiem co mam robić. Proponowałem, że może pójdę z nią do jakieś psychologa to zaczęła krzyczeć, że już nie chce z nią być i nie wiem jak to powiedzieć więc dlatego chcę ją zamknąć. Ale ja tylko chce jej pomóc tylko nie wiem jak a już brakuje mi siły. Czy naprawdę ona ma jakiś problem czy tylko ja wszystko wyolbrzymiam? Pomocy

Załamany 2014-04-13, 21:34