Forum neurologiczne » Neurologia » Dziwne bóle głowy z osłabieniem i omdleniami

Dziwne bóle głowy z osłabieniem i omdleniami

Witam,
mam 18 lat i od około 2-3 lat często bardzo boli mnie głowa.Zdarza się to mniej więcej co 2-3 dni, ból jest długotrwały i rzadko ustępuje, dosyć często słabo się czuję lub mdleję. Nie mogę przebywać w jasnych pomieszczeniach lub patrzeć się w światło, ponieważ następuje przeszywający (prawie nie do zniesienia) ból. Jestem wrażliwa też na niektóre dźwięki. Zazwyczaj ból jest uciskowy (jakbym miała za ciasną czapkę) i obejmuje całą głowę ale nie zachodzi na kark czy ramiona lecz zdarza się, że mam uczucie jakby ktoś wbijał mi długą szpilę od tyłu głowy i dochodzi to przez całą głowę aż do czoła. Oprócz tego mam problemy ze snem i z zasypianiem, często budzę się w nocy. Niedawno miałam robione TK ale było ono celowane bardziej na zatoki i okazało się, że wszystko jest w porządku poza tym, że mam krzywą przegrodę nosową. Dodam jeszcze, że mam niski cukier, ciśnienie i jestem osobą raczej nerwową. Byłam u neurologa lecz ten nie zdołał postawić żadnej diagnozy.Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Zapomniałam jeszcze dodać, że praktycznie codziennie drętwieją mi ręce bądź nogi i mam 3 minimalne przepukliny pomiędzy kręgami w lędźwiowej części kręgosłupa.

Karolina 2012-06-12, 23:00