Forum neurologiczne » Neurologia » Dziwna przypadłość.

Dziwna przypadłość.

Kilka miesięcy temu dostałem pierwszy raz dziwnych drgawek,natłoku myśli,trzęsiawek zaburzeń obrazu jakby mi się świat zwężał albo białe bądź czarne błyski do tego stany lękowe i to pojawiło się przy zasypianiu po pewnym czasie udało się sklasyfikować że to miklonie udałem się do lekarza tam zalecono mi suplementacje magnezem zmiane trybu życia itd. i skierowano do neurologa ale wizyte miałem dopiero za 2 miesiące wszystko osłabło i zniknęło w miedzyczasie zdarzył mi się ciąg alkoholowy i dostałem padaczki po nim spowodu odstawienia nagłego alkoholu i matka wezwała pogotowie pojechałem do szpitala zgłosiłem w szpitalu o ostanich problemach i zrobiono mi tomografie która wykazała że wszystko jest wporządku i nie udałem się do neurologa ostatecznie w międzyczasie te drgawki zmalały i osłabły ale od 3 dni znowu powróciły z tym że tymrazem nie tylko przy zasypianiu dziś dostałem 2 razy ich w ciągu dnia,raz idąc po przedpokoju a drugi parę minut przed napisaniem do państwa wiadomości jak siedziałem na krześle przy biurku od komputera aż spadłem z krzesła i krzesło połamało. Niewiem co robić,proszę o jakaś poradę przeglądam internet i staram się łapać wszystkiego już.

Jakub 2018-01-28, 00:59