Forum neurologiczne » Neurologia » Dziwna lewa strona Ciała

Dziwna lewa strona Ciała

Witam, Mam 25 lat, od ok 3 lat mam dziwne przeszkadzające przypadłości lewej strony ciała. Ogólnie czuje jakby była powiększona/nabrzmiała/lekko opuchnięta. Najbardziej chodzi mu tu o twarz. Wstając rano *czuje* jakby była opuchnięta/większa/lekko sztywna od strony prawej, wieczorem jest bardziej gorąca niż prawa str (TEN OBJAW MAM CODZIENNIE). To samo jest z lewą piersią- jest ona fizycznie większa od prawej, dodatkowo dochodzi to uczucie opuchnięcia. Lewe oko często mam jakby wysuszone/zmęczone, nawet rano po przebudzeniu. Zdarzają mi się kłucia, pod lewą łopatką, w piszczeli. Te uczucia można też porównać do lekkiego ucisku. Często też mam drgania mięśni, lewa strona stała się bardzie wrażliwa. Ten stan CIĄGLE mi to towarzyszy, jest to stałe, lecz miejscowo przechodzące po lewej stronie. Teraz mam uczucie ucisku w głowie po lewej stronie. Jakby coś tam było i uciskało, jakby ktoś położył mi na tą część rękę. Są to bardzo dziwne objawy, nie bolesne, ale nie chcące się całkowicie zakończyć tylko przechodzą. Strasznie się boje, że mam jakąś chorobę.
Biorę tabletki hormonalne od roku, ponieważ mam problemy z nieregularną miesiączką.
Robiłam USG piersi, morfologię, OB, RTG płuc, byłam nawet u laryngologa i wszystko jest w porządku. Lekarz rodzinny twierdzi, że *taka moja uroda*. Choć jak można tak powiedzieć i żyć z tym jeżeli sprawia mi to straszny dyskomfort. Poza tym kiedyś tego nie miałam. Przez martwienie się tracę radość życia.

Bardzo proszę o podpowiedz co mam dalej z tym robić, do jakiego lekarza się udać?

ELŻBIETA 2014-10-15, 19:50