Forum neurologiczne » Neurologia » Drżenie rąk, mrowienie twarzy, bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia i osłabienie

Drżenie rąk, mrowienie twarzy, bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia i osłabienie

Witam ,piszę bo może ktoś z was ma takie same problemy jak ja.zaczęło się 1,5 roku temu od bólu rąk w nadgarstkach-ortopeda i podejrzenie o zespół cieśni-niepotwierdzone.póżniej neurolog ,rezonans -2 ogniska demielinizacyjne prawdopodobnie zmiany naczyniowe.dostałam skierowanie do reumatologa ,a po mojej opowieści jakie mam objawy(drżenie rąk,drętwienie rąk,nóg i lewej częsci twarzy,codzienne bóle głowy,mroczki,zawroty głowy,problemy z oczami,problemy z uchem,ciągłe zmęczenie) zasugerował powrót do neurologa i wykluczenie stwardnienia rozsianego.jeżeli ktoś ma jakieś pomysły na mnie to proszę o wskazówki.

ŻANETA 2011-04-02, 23:38

Tak najlepiej wykluczyć choroby neurologiczne. Wykonać diagnostykę w kierunku SM.

neuron 2011-04-03, 10:57

Po wizycie i konsultacji u neurologa, prosze jeszcze poczytac o dysfunkcji stawu skroniowo-zuchwowego. Specjalista jest tutaj chirurg szczekowo-twarzowy. Pozdrawiam

Luiza1pop 2011-05-06, 10:47

Mam to samo. Zbadaj poziom witaminy b12.
Przy niskich poziomach witaminy mam takie objawy, co opisujesz. Mam niewyjaśnioną przyczynę niskiego poziomu witaminy. Biorę 1 zastrzyk na miesiąc. Kiedy nie przyjmuję zastrzyków, poziom b12 we krwi spada. Po podaniu zastrzyku powoli objawy ustępują.

Dorota 2012-06-18, 12:00