Forum neurologiczne » Neurologia » Dretwienia ciała i bóle w różnych miejscach.

Dretwienia ciała i bóle w różnych miejscach.

Od dłuższego czasu dokuczaja mi bóle i mrowienie ciała. Zaczęło się od bolu w klatce piersiowej i lewej ręce oraz dretwienie dłoni w nocy które budziło mnie ze snu. Po pewnym czasie doszło mrowienie i uczucie ciepla na lewej stronie twarzy oraz mroczki przed oczami i bol głowy. Następnie pojawiło się mrowienie w nogach, które ustępuje podczas ruchu i przeradza się w bol. Dodatkowo os czasu do czasu zatyka mi uszy, występują szumy uszne i piszczenia. Byłem u neurologa miałem robione TK i rezonans glowy- wszystko w porządku, w rezonansie odcinka szyjnego kregoslupa wypuklona między 5 a 6 kregiem. Czesto boli mnie szyja i odcinek ledzwiowy kregoslupa.Ciśnienie glukoza i morfologia w porządku. Kilka miesięcy temu ukasil mnie kleszcz. Miałem robione badania IgM oraz IgG które dały wynik ujemny. Wyniki zostaly powtorzone pod katem boreliozy + WB. czekam na wyniki. Ostatnio dretwienie mi IV i V palec u obu dłoni oraz pojawiło się uczucie ciepla w różnych częściach ciała. Jestem cały czas osłabiony i mam obniżoną temperaturę ciała ok 35 st. Mam uczucie pulsowania całego ciala. Co mi jest, odwiedziłem wielu lekarzy, którzy nie potrafią postawić jednoznacznej diagnozy.

Adrian 2017-05-12, 19:16