Forum neurologiczne » Neurologia » Czy to nerwica?

Czy to nerwica?

Witam.Mam ogromny problem i nie wiem do jakiego lekarza sie udac.Zaczelo sie od dusznosci szczegolnie w trakcie posilku. Serce w tym czasie bilo mi jak szalone i nie moglam zlapac oddechu,rowniez bylo wrazenie *kolysania*.Raz szef z pracy zabral mnie do szpitala w ktorym mnie poprostu zlekcewazono.Mieszkam w UK.Pare dni potem sytuacja sie powtorzyla kolatanie serca,bol glowy i oczucie braku oddechu.Przyjechalo pogotowie i zrobili ekg i wedlug nich bylo ok.Innego zdania byl lekarz rodzinny.Wyslal mnie na echo serca i czekam na list ze szpitala.Nie moglam raz doslownie wejsc do marketu bo dostalam strasznych dusznosci. Po dwoch tygodniach przeszlo.Nastepnie zaczely sie silne bole w klatce piersiowej przez ktore ciezko mi oddychac a z rana mam charczacy oddech,suchosc w ustach,zaparcia i biegunki na przemian.Nie jest mi do smiechu..od ponad tygodnia dretwieje mi lewe ramie i nadgarstek a palce sztywnieja. Pojawily sie skorcze miesni lydek a teraz czuje jakby ucisk miesni lub żyl szczegolnie w prawej nodze..tak dziwne i bolesne jakby ktos zawiązal mi żylke na udzie lub pod kolanem,sciska mnie i czuje jak miesnie drgaja.Prosze o jakakolwiek odpowiedz..te bole nie pozwalaja mi normalnie funkcjonowac..nie mowie o pracy :(.Dodam jeszcze ze ochoty na sex nie mam wcale,moge nie jesc caly dzien, swedzi mnie skora i raz dziennie chodze*siusiu*.Idzie sie zalamac.

Ja5555 2014-09-19, 22:27

Ha nerwica? Najlatwiej im powiedziec na odczepnego.Przez angielski NHS u nas( NFZ) do grobu czlowieka wpedza.Poswiecilam troche kasy i pojechalam na usg jamy brzusznej prywatnie.Okazalo sie ze mam sporo piasku w prawej nerce.Dostalam dokladne skierowanie na badania krwi i moczu.Mozliwe ,ze przez to dretwieje mi prawa noga i rece. Wiecej dowiem sie wkrotce. Ha ha nerwica no jasne...

ja5555 2014-09-21, 00:30