Forum neurologiczne » Neurologia » Czy moje dziecko moze miec wzmozone napiecie miesniowe

Czy moje dziecko moze miec wzmozone napiecie miesniowe

Cxy moja corka ma wzmozone napiecie miesniowe
Witam. Moja corka Natalia urodzila sie jako skrajny wczesniak w 30 tyg ciazy poniewaz w 28 tyg ciazy zarazilam sie od pierwszej corki ospa dostalam zapalenie pluc i moj organizm juz nie wytrzymal . Urodzilam sn , dziecko od poczatku samo oddychalo , byla karmiona przez sonde . Po porodzie miala infekcje , lekarze mysleli ze to powiklania po ospie w 3 dobie zrobili jej punkcje ale naszczescie wyniki byly dobre. Po 3 tyg zostala wypisana do domu. W pierwszym 3 miesiacach zycia bardzo ulewala , wyginala sie nie chciala lezec na pleckach bardzo odchylala glowke do tylu. Myslalam ze moze na reflux i po konsultacji z pielegniarka zaczelam podawac jej preparat wlasnie na to. Obecnie moja corka ma 16 mc -13 mc wieku korygowanego i nie potrafi siedziec , raczkowac ani stac. Posadzona odrazu sie przepraca . Mieszkamy w Anglii i tu tez chodze z nia na rehabilitacje ale nie przynosza zadnych rezultatow . Mamy je jedynie raz w mc i wydaje mi sie to zdecydowanie za malo. Podejrzewam ze moze miec wzmozone napiecie miesniowe bo jej nozki sa strasznie sztywne , czasami az ciezko jej je zgiac . Gdy chcialam skierowanie do neurologa to dostalam odpowiedz ze neurolog nie jest od tego tylko od glowy . Normalnie az plakac sie chce z bezradnosci tych lekarzy i z ich wiedzy. Moje pytanie czy ktos mial tez takie objawy i co powiedziec lekarzowi zeby dal mi to cholerne skierowanie do neurologa.

Iwona ajmi 2016-10-04, 11:40