Forum neurologiczne » Neurologia » Czesto jest mi s豉bo, kreci mi sie w g這wie

Czesto jest mi s豉bo, kreci mi sie w g這wie

Witam, od 2 lat zmagam sie z pewnymi problemami a mianowicie gdy jestem w Kosciele, sklepie, szkole gdy stoje lub gdy siedze (wtedy rzadziej) zaczyna robic mi sie slabo, mam dusznosci, poca mi sie nagle strasznie d這nie, nie moge opanowac stresu i do tego dochodzi ko豉tanie serca. Dodam ze 4 lata temu po raz pierwszy mia豉m objawy podobnie do epilepsji, straci豉m przytomnos,nie mog豉m oddychac i na koncu dosta豉m drgawek, dzialo sie to oko這 20 minut, przez 3 lata mia豉m spok鎩 od tego lecz w lutym i pare dni temu incydent sie powt鏎zy, mia豉m po kazdym takim czyms oczywi軼ie robione badania: eeg, rezonans, badanie tetnic szyjnych ale za kazdym razem wychodza bardzo dobrze i nic nie wykazuja, dosta豉m teraz leki przeciwko epilepsji lecz czuje sie po nich fatalnie.Czy padaczka mo瞠 trwac wiecej niz 20 minut? Za kazdym razem dzieje sie to kiedy mam sie juz wybudzac, nie moge po prostu z豉pac oddechu i sie dusze, trace przytomnosc a drgawki pojawiaja sie dopiero na koniec i trwaja oko這 2 minut. Czy mog byc one spowodowane tym ze nie moge z豉pac oddechu ? Bo ustaja zawsze jak z豉pie oddech. Czy jest mo磧iwo嗆 ze to nie jest epilepsja ?

Justyna 2017-10-26, 19:08