Forum neurologiczne » Neurologia » Czesto jest mi s³abo, kreci mi sie w g³owie

Czesto jest mi s³abo, kreci mi sie w g³owie

Witam, od 2 lat zmagam sie z pewnymi problemami a mianowicie gdy jestem w Kosciele, sklepie, szkole gdy stoje lub gdy siedze (wtedy rzadziej) zaczyna robic mi sie slabo, mam dusznosci, poca mi sie nagle strasznie d³onie, nie moge opanowac stresu i do tego dochodzi ko³atanie serca. Dodam ze 4 lata temu po raz pierwszy mia³am objawy podobnie do epilepsji, straci³am przytomnosæ,nie mog³am oddychac i na koncu dosta³am drgawek, dzialo sie to oko³o 20 minut, przez 3 lata mia³am spokój od tego lecz w lutym i pare dni temu incydent sie powtórzy³, mia³am po kazdym takim czyms oczywi¶cie robione badania: eeg, rezonans, badanie tetnic szyjnych ale za kazdym razem wychodza bardzo dobrze i nic nie wykazuja, dosta³am teraz leki przeciwko epilepsji lecz czuje sie po nich fatalnie.Czy padaczka mo¿e trwac wiecej niz 20 minut? Za kazdym razem dzieje sie to kiedy mam sie juz wybudzac, nie moge po prostu z³apac oddechu i sie dusze, trace przytomnosc a drgawki pojawiaja sie dopiero na koniec i trwaja oko³o 2 minut. Czy mog± byc one spowodowane tym ze nie moge z³apac oddechu ? Bo ustaja zawsze jak z³apie oddech. Czy jest mo¿liwo¶æ ze to nie jest epilepsja ?

Justyna 2017-10-26, 19:08