Forum neurologiczne » Neurologia » Co mi dolega

Co mi dolega

Mam 53 lata od kwietnia mam problemy zdrowotne, postępujące osłabienie obecnie uderzenia gorąca, drętwienia kończyn górnych i dolnych, zawroty głowy uczucie jakbym była pijana, szumy uszne, oczopląs, wzmożone napięcie 4 kończynowe, słabsza lewa ręka, trudności w chodzeniu, przyjmowaniu pokarmów.Niedawno wyszłam z szpitala była robiona TK głowy stwierdzono obecność rozsianych zmian naczyniopochodnych, nieco powiększoną komorę 4 mózgu, zaniki móżdżku, Hyperostotis Frontalis.Badanie UDP tętnic szyjnych i kręgowych wykazało zmiany miażdżycowe nieistotnie hemodynamicznie. ACHR prawid łowe. Próba miasteniczna z mięśnia nogi skok 0 28,1 taki był wynik w 2013r na wypisie napisali Miastenia do obserwacji, druga próba z mięśnia ręki była prawidłowa.ACHR wychodzi prawidłowo.Są słabe nogi ostatnio pzeszłam 50 m i nogi tylko ciągnęłam odmówiły posłuszeństwa.Mam 2 diagnozy że Miasteni nie ma inny lekarz że miastenia jest liczy się 1 badanie byłam bez leków a obecnie wynik jest zafałszowany.Czy jest jaka metoda żeby potwierdzić lub wykluczyć Miastenię.Po tabletkach Ubretid, Mestinon, Metypred czuję się dobrze.Mam problemy jelit NZJ badanie KALPROTEKTYNA 254 ( podejrzenie Wrzodziejącego zapalenia jelit. Proszę o pilną odpowiedż

Ewa 2017-05-25, 10:38