Forum neurologiczne » Neurologia » Bóle rąk i nóg

Bóle rąk i nóg

Często mam bóle rąk i nóg. Nie wiem z czego mogą wynikać. Zazwyczaj pojawiają się bez powodu, ale uniemożliwiają mi podstawowe czynności. Co powinienem zrobić? Jaka jest przyczyna takich bólów?














Pimpeeek 2011-09-10, 19:51

Najlepiej udać się do lekarza POZ i wykonać podstawowe badania. Opis jest bardzo krótki i w zasadzie na jego podstawie nie można ustalić przyczyny, które moga być internistyczne, ortopedyczne lub neurologiczne.

neuron 2011-09-11, 23:07

Miałem podejrzenie stwardnienia rozsianego 2 krotnie pobierano płyn i nic nie wykazało .PO drugim wkłuciu około 2 tygodni pózniej zaczeła bolec lewa noga następnie prawa barki i rece tak jakby te czesci ciała nie były moje.Najgorszy był ból nóg nie do zniesienia.Przeszło w jakimś stopniu ale ból nóg od kolan w dół pozostaje nieduży oraz sztywnosc miesni od łokcia do nadgarstkaMiałem takrze badania układu nerwowego wszystko ok. Mam bóle kregosłupa w odcinku ledzwiowym.Gdy wstaje rano jest wszystko ok dolegliwości zaczynaja sie po południu czasami nie do zniesienia i nasilają sie w zalezności od pogody. Prosze bardzo o porade

Tomasz 2012-10-17, 21:03