Forum neurologiczne » Neurologia » Bol lewej strony karku, czaszki, dretwienie calej reki, nudnosci, wymioty

Bol lewej strony karku, czaszki, dretwienie calej reki, nudnosci, wymioty

Bardzo prosze o porade co moze powodowac moje dolegliwosci I do jakiego specjalisty sie udac badz jakie badanie zrobic. Jestem przerazona, samotnie wychowuje dziecko I boje sie o nasza przyszlosc, natommiast lekarz rodzinny przepisuje mi tylko coraz to nowsze srodki przeciwbolowe (kremy I tabletki) oraz antydepresanty, ktorych odmawiam poniewaz pogarszaja moj stan).
o kilku miesiecy dretwieje mi lewa reka (cala plus mrowienia w palcach) ostry bol jakby glebokie uklucie przeszywa mi cale ramie, obojczyk, okolice serca. Od 2 miesiecy bol w lewej czesci potylicy jest nie do zniesienia. dzien I noc. tabletki lekko usuwaja bol ale nie ten okropny ucisk, ktory odczuwam w potylicy I lewej rece. jakby skorcz, co kilka minut zyly nabrzmiewaja na dloni, sa powykrecane nawet na palcach, nigdy czegos takiego nie widzialam. wymiotuje codziennie, nie moge normalnie funkcjonowac, trace pamiec, rownowage, mysle I mowie wolniej, nie moge prowadzic samochodu, czuje przeszywajace zimno czegokolwiek dotkne (kierownica, naczynia kuchenne, woda, nawet laptop etc), cale cialo wewnatrz sie trzesie I dostaje jakby szczekoscisku/ taki bolesny skurcz zuchwy, czuje jakby lewe uch bylo pelne I zatkane I ten ciagly wysoki dzwiek w glowie, jakby pisk (nie szum lecz pisk) czuje,ze brak mi tlenu...czesto nie moge oddychac I czuje,ze mdleje. Zemdlalam dwa razy, w szpitalu zrobiono Rezonans I badanie doplerowskie tetnic, bo rezonans *byl interesujacy* dla specjalisty - ale bylo to 4 lata temu a stan sie pogarsza. Stracilam prace a nie wiem co mi jest. Czy to zeczywiscie nerwica/fibromyalgia jak sugeruje lekarz rodzinny? Czy bardzo zwezona LEWA tetnica w czaszce, polip I jakac cysta, ktore znaleziono na rezonansie w PRAWEJ zatoce moga powodowac te objawy? nigdzie nie zostalam skierowana na dodatkowe badania, lekarz rodzinny nie chce mnie sluchac, mowi,ze to nerwica I mam posmarowac szyje zelem z ibubrofenem... prosze mi poradzic... u jakiego lekarza powinnam sie leczyc... I czy to wogole sie da wyleczyc czy beda te zmiany tylko postepowac? Dziekuje za jakiekolwiek wskazowki, pozdrawiam serdecznie x

Lidia 2017-11-07, 15:25

Czy jest jakas szansa na odpowiedz lekarza na moje pytanie tutaj na forum? Dziekuje. Lidia

Lidia 2017-11-16, 03:58