Forum neurologiczne » Urazy » Zawroty i bóle głowy, problemy z koncentracją oraz drętwienie ust po urazie

Zawroty i bóle głowy, problemy z koncentracją oraz drętwienie ust po urazie

Witam serdecznie. prosze o pomoc jestem po wypadku samochodowym.mam problemy z koncentracja zapominam sie żle widze cały czas obraz sie rozmazuje straszne bóle głoy zawroty glowy i czesto drętwienie ust zaraz robie się śpiąca dosłownie pare minut snu i po mału wracam do siebie.okulista stwierdził ,ze sa zmiany neurologiczne a w badaniu VNG wyszło testy okulomotoryczne i sakadowy nieprawidłowe.Dg.zawroty głowy typu centralnego.Bardzo prosze o pomoc.














Ewcia 2011-03-11, 20:53

Czy wykonano u Pani badania obrazowe głowy? Najlepiej osobiście skonsultować się z neurologiem, wykonać niezbędne badania skoro badania okulistyczne wykluczyły choroby oka. Trudno mi powiedzieć czy na pewno istnieje tu związek między urazem. Wszystko zależy kiedy miał miejsce wypadek i czy te objawy występowały od razu.

neuron 2011-03-14, 20:52

Wypadek miałam 8 miesięcy temu wszystkie objawy zaczęły się po wypadku nigdy wczwśniej nie miałam żadnych tego typu objawów. jakąs godzine po w ypadku zaczeła nachodzoć mgła na oczy iu tak jest do dziś.Dziękuję za pomoc.pozdrawiam

Ewcia 2011-03-17, 18:27