Forum neurologiczne » Urazy » Objawy po urazie

Objawy po urazie

Witam sredecznie,trzy miesiące temu spadł na moj kark pojemnik z wodą. Byłam pochylona,a pojemnik spadł z półki.
O trzech miesięcy mam ogromne migreny ,zawroty głowy, szum w uszach, drętwienie ręki ,jej drżenie i ogolnie jest duzo słabsza-czasami nie mogę utrzymac kubka z kawą.
Kazdy lekarz mowi cos innego ; jeden,ze moje objawy nie mają zwiazku ze zdarzenim, inny,ze tak i potrzebuje leczenia.
Dodam,ze na rezonansie magnetycznym wyszły tylko jakies zwyrodnienia ,bez zadnych uszkodzen. Na rtg cechy dyskopatii w postaci zweznia przestrzeni międzykręgowych ,oraz niewielki PRZYDOZMYK kręgu C4. Nie wiem co to znaczy.
Chciałabym się dowiedziec,czy moje objawy mogą miec związek z w/w zdarzeniem i czy powinnam podjąc leczenie neurologiczne.

Z powazaniem
Aneta Łukasiewicz

Aneta 2017-12-12, 15:13

Nie przydozmyk, a przodozmyk, czyli przesunięcie kręgu. Jak dla mnie to ewidentnie kwestia przebytego urazu - specjalistą nie jestem, ale jedno mogę stwierdzić trzeba leczyć i to pilnie. U mnie po wypadku na nartach doszło do przesunięcia kręgu i ucisku na rdzeń - objawy bólowe nie do opisania. Pomagały znacznie urządzenia stablizujące http://www.diskdr.pl/produkty.htm ale ostatecznie koniecznością była operacja. Na szczęście się udało i teraz jestem już na końcowym etapie pooperacyjnej rehabilitacji.

Johny 2018-02-26, 10:43