Forum neurologiczne » Urazy » TK Pęcherzyk gazu u podstawy prawego płata czołowego, Zaniki korowe płatów czołowych

TK Pęcherzyk gazu u podstawy prawego płata czołowego, Zaniki korowe płatów czołowych

2 tyg temu w wypadku komunikacyjnym miałem złamany nos i obitą głowę Tk nie przeprowadzone z powodu awarii i dobrego samopoczucia. 2 dni temu upadem z wysokości własnej na głowę (ok 1,80m) nie straciłem przytomności ani nie wymiotowałem, rano bóle głowy w okolicy ciemieniowej, zawroty głowy oraz nudności wynik BadaniaTK tak jak temat *Pęcherzyk gazu u podstawy prawego płata czołowego, Zaniki korowe płatów czołowych* reszta w normie doktor na SOR-ze skonsultował się z neurologiem nie stwierdzono przeciwwskazań do rekonsultacji. w tej chwili Obrzęk gałki ocznej prawej zapuchnięta powieka zasłania oko. Konsultacja okulistyczna: ruchomość gałek ocznych prawidłowa bez oznak dwojenia, odc przedni OPL- prawidłowy
Czy powinienem udać się dodatkowo do lekarza jeśli tak to do jakiego ?? Niepokoi mnie zwiększony obrzęk oka(większy niż po samym upadku)

Karol 2017-02-06, 16:12